Środa 17 kwietnia 2024 - Anicety, Klary, Rudolfina

Aktualności

 

IX Festiwal Żurawiny- Rajd Rowerowy

IX Festiwal Żurawiny- Rajd Rowerowy

Regulamin dwudniowego Rajdu Żurawinowego

RAJD ŻURAWINOWY !!!Czekamy na zgłoszenia RegulaminVIII Rajd Rowerowy Szlakiem Kaszubskiej Żurawiny - IX Festiwal Żurawiny/ regulaminTegoroczną edycją rajdu Szlakiem Kaszubskiej Żurawiny przygotowaliśmy we współpracy z PTTK Promyk, Joanna Rogińska,  Zygmuntem Lipka i Marcin OsowskiProgram rajdu:Pierwszy Dzień Rajdu - 10 września 2022 - sobota - wizyta studyjna na bagnach oraz zwiedzanie Wdzydz
Start: godz. 9:00Miejsce: Agroturystyka Gościna83-400 Kaliska Kościerskieul. Żurawinowa 3,
Uczestnicy przyjeżdżają we własnym zakresie na miejsce zbiórki.
9:00 - odprawa i rejestracja uczestników biorących udział w imprezie dwudniowej.9:30 - 16:00 - wycieczka rowerowa. Trasa dla Zaawansowanych - Prowadzona przez Organizatora. Pętla na dystansie około 45 km w kierunku Sarnowy, Gołuń, Wdzydze i powrót  do Kościerzyny..
W czasie wycieczki uczestnicy obydwu grup wezmą udział w piknikach oferujących wyroby tradycyjne lokalnej kuchni kaszubskiej. Odwiedzimy również miejsca występowania kaszubskiej żurawiny - wejście studyjne na bagna. Wycieczkę pierwszego dnia kończymy ogniskiem . Na uczestników rajdu w tym dniu czeka również kilka dodatkowych atrakcji... NIESPODZIANEK!
Organizatorzy 11 września 2022 przewidzieli również festyn z regionalnymi przysmakami. Drugi dzień będzie miał formę rekreacyjnej wycieczki rowerowej, w której mogą wziąć osoby dorosłe. Planowana trasa wycieczki to dystans około 40 km w formie pętli rozpoczynającej się i kończącej w Agro Gościna. Na zakończenie rajdu dla uczestników gotować będą znani mistrzowie kuchni Polskiej Sławomir Miotk, Adam Łojek, Łukasz Lewandowski, Andrzej Ławniczak  
Nocleg w agroturystyce lub we własnym zakresie.
Drugi Dzień Rajdu - 11 września 2022- niedzielaStart: godz. 9:00 Agroturystyka Gościna
Trasa dla Zaawansowanych - dystans około 40 km. 
Miejsce startu: Agro Gościna www.goscina.euTrasa: Nowa Wieś, Gołubie, Stężyca, Uniradze ,Sikorzyno, Dobrogoszcz - miejsce Festynu.

UWAGA!!! Wszyscy zarejestrowani Uczestnicy, którzy zgłoszą się na Rajd w terminie do 10 sierpnia 2022 otrzymają pamiątkowy medal lub dyplom przygotowany specjalnie z okazji IX edycji Festiwalu Żurawiny.Więcej  Informacji pod tel 505 547 118 lub halinaroginska@o2.plRejestracja i zgłoszenia uczestników można dokonać na e-mail:halinaroginska@o2.pl lub Tel. 505 547 118 Wszyscy Uczestnicy zarejestrowani przed rajdem ( do 5  września 2022) będą objęci ubezpieczeniem NW. Każdy uczestnik musi mieć ze sobą śpiwór, karimatę lub materac.Wyżywienie każdy uczestnik organizuje we własnym zakresie.Warianty cenowe udziału w Rajdzie Szlakiem Kaszubskiej Żurawiny:Dwa noclegi - 130 zł/osJeden nocleg - 90 zł/os
Organizator dopuszcza możliwość udziału w rajdzie Uczestników bez rejestracji.Niezarejestrowany Uczestnik nie ma zagwarantowanych świadczeń opisanych w ofercieŚwiadczenia dla Zarejestrowanych Uczestników:- Piknik w pierwszym dniu Rajdu- Udział w Rowerowym Rajdzie Żurawinowym- Udział w festynie w drugim dniu rajdu- Pamiątkowy medal lub dyplom - dla zarejestrowanych na warunkach określonych w ofercie powyżej - Opieka Przewodnika- Ubezpieczenie NWKażdy Uczestnik powinien zabrać ze sobą:- Sprawny rower oraz na wypadek awarii odpowiednie narzędzia do naprawy.- Zapasową dętkę - nie łatki !!!Przewodnik nie jest serwisantem, ale z pewnością pomoże w opanowaniu drobnej awarii możliwej do usunięcia w warunkach terenowych.- Odpowiednie oświetlenie roweru - istnieje możliwość poruszania się po zmroku.- Śpiwór i karimatę- żeby się wygodnie i w cieple wyspać.- Prowiant na dwa dni ( żywność i napoje) lub drobne na uzupełnienie zapasów- Odpowiednia odzież adekwatna do pogody - trzeba mieć na uwadze, że wrzesień to już jesień( coś ciepłego i nieprzemakalnego)- Kalosze - chyba, ze chcesz chodzić po bagnach na bosaka... to bardzo ciekawe uczucie...)- DOBRY HUMOR - bo jak co roku, na pewno będziemy się dobrze bawić !!!
Zalecamy podczas rajdu używanie kasku rowerowego, wskazane jest posiadanie kamizelki odblaskowej..
Oświadczenie. Każdy uczestnik podczas rejestracji  przed jego rozpoczęciem, jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o swoim stanie zdrowia. Wypełnienie oświadczenia jest warunkiem uczestnictwa w Rajdzie. XIII. Postanowienia końcowe 1. Uczestnik rajdu akceptując warunki regulaminu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). 2. Organizator gromadzi dane osobowe uczestników tylko dla celów Rajdu i nie udostępnia ich osobom trzecim, natomiast uczestnik zgłaszając swój udział w rajdzie zgadza się na wykorzystanie jego danych osobowych do celów organizacyjnych rajdu. 3. Udział w rajdzie i akceptacja zasad Regulaminu wiąże się jednocześnie ze zgodą uczestnika na wykorzystanie wizerunku w relacjach/sprawozdaniach z imprezy opracowywanych przez organizatora. 4. Dane osobowe uczestników będą przechowywane do momentu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 5. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. 


Oświadczam, że: *Zapoznałem/am się z Regulaminem Rajdu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO")Oświadczam, że jestem zdrowy, a na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni nie występowały u mnie i innych współlokatorów objawy koronawirusa oraz innych chorób zakaźnych. Zdaję sobie sprawę, że nie ma gwarancji, iż udział w tym wydarzeniu nie spowoduje zwiększenia ryzyka zakażenia koronawirusem. Biorąc udział w VIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym mam pełną świadomość wynikającego z tego ryzyka. Na wypadek zakażenia koronawirusem w toku wydarzenia lub w czasie dojazdu lub powrotu nie będę wnosił żadnych roszczeń wobec organizatorów.

powrót

 
IX Festiwal Żurawiny- Rajd Rowerowy  - 2 IX Festiwal Żurawiny- Rajd Rowerowy  - 4 IX Festiwal Żurawiny- Rajd Rowerowy  - 6 IX Festiwal Żurawiny- Rajd Rowerowy  - 8
 
ostatnia modyfikacja: 5 września 2022
derwi.pl
© Na kaszuby, Kaszuby noclegi - na-kaszuby.pl