Poniedziałek 5 grudnia 2022 - Kryspiny, Norberta, Sabiny

Aktualności

 

Festiwal turystyki i czasu wolnego

Festiwal turystyki i czasu wolnego

Na stoisku odbyła się degustacja piwa kościerskiego, goście mogli posmakować ruchanek- placków z ciasta chlebowego, chleba ze smalcem i ogórkiem. Największym zainteresowaniem cieszyły się jaja ażurowe. Powiat koscierski na festiwalu był reprezentowany również przez LOT Serce Kaszub, który promował się wspólnie z Aqua Centrum z Kościerzyny.

Podczas Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego KSA "Kościerska Chata" otrzymała wyróżnienie Mercurius Gedanensis za katalog Kaszubska Żurawina. 

powrót

 
Festiwal turystyki i czasu wolnego - 2 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 4 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 6 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 8 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 10 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 12 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 14 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 16 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 18 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 20 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 22 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 24 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 26 Festiwal turystyki i czasu wolnego - 28
 
ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2015
derwi.pl
© Na kaszuby, Kaszuby noclegi - na-kaszuby.pl